Екзитполи прогнозують проходження чотирьох партій в російську Держдуму

Опозиційних "Яблоко" і ПАРНАС в парламенті не буде.

У російську Держдуму проходять чотири партії, перемогу здобула партія влади "Єдина Росія".

Про це свідчать дані екзит-полу, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки, передає РБК.

За даними ВЦВГД, "Єдина Росія" отримала підтримку 44,5% виборців, за Ліберально-Демократичну Партію Росії Володимира Жириновського проголосували 15,3%, за комуністів – 14,9%, за "Справедливу Росію" - 8,1%.

Інші партії не подолали 5-відсотковий бар'єр і не потрапляють у парламент, в тому числі опозиційні "Яблоко" і ПАРНАС Михайла Касьянова. "Яблоко" підтримали 3,5% виборців, ПАРНАС – 1,2%.

Нагадаємо, що в неділю, 18 вересня, в Росії відбулося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Виборчі дільниці працювали з 8:00 до 20:00 за місцевим часом.

Москва вперше організовує вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території.

Сучасність та прогнози: у Росії закінчуються вибори у Державну думу

Політологи заявляють, що від результатів виборів не залежить подальша політика Росії, адже Держдума повністю підпорядковується Кремлю. Головні страхи Кремля тепер зовсім не внутрішня опозиція. Москва з Острахом усвідомлює, що поставила під удар те, чого ніколи не робила - легітимність своїх державних інституцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: