ФБР вважає небезпечним FaceApp та інший російський софт – сенатор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Застереження політик розмістив в інтернеті.

Федеральне бюро розслідувань радить утримуватися від установки на свої пристрої програм і додатків, які розроблені в Росії. Про це в своєму твіттері повідомив сенатор від Нью-Йорка, лідер демократичної опозиції в Сенаті США Чак Шумер.

Він розповів, що на хвилі популярності додатку FaceApp звернувся до ФБР з запитом про те, чи є безпечною ця програма. Відповідь він назвав "попередженням, яким можна поділитися зі своєю сім'єю і друзями".

"Мені сказали, що будь-який додаток або продукт, розроблений в Росії, є потенційною загрозою контррозвідки", - наголосив Шумер. Своє твіттер-повідомлення він доповнив фотографією листа, отриманого від ФБР.

Фотогалерея Apple представила приложение, которое позволит учиться программированию (6 фото)

Нагадаємо, 24 березня міністр юстиції США Вільям Барр представив конгресменам письмовий висновок на чотирьох сторінках про результат розслідування спецпрокурора Мюллера. Але сам звіт спецпрокурора на більш ніж 400 сторінках з'явився лише в середині квітня.

У звіті наголошувалося, що Мюллер та його колеги виявили багато випадків контактів команди Трампа з росіянами під час президентської кампанії 2016 року. Утім, попри це вони не виявили в діях Трампа та його оточення ознак злочину. На запитання, чи намагався Трамп перешкодити роботі органів юстиції, Мюллер не дав прямої відповіді, лише навів аргументи як на користь цієї тези, так і такі, котрі їй суперечать.

Розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера можливих зв'язків Трампа з росіянами тривало близько двох років.

Відео Російські шпигуни могли перехопити розмову Трампа з послом США про Україну

Є велика вірогідність того, що спілкування американського президента з послом США в ЄС Сондлендом могли прослуховувати розвідки одразу кількох країн. На момент розмови Гордон Сондленд був в Україні, і Трампу телефонував з мобільного. Співрозмовники CNN сумніваються, що телефон дипломата міг бути захищеним.  

Російські шпигуни могли перехопити розмову Трампа з послом США про Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції