Гітлер мав мікропеніс та був збоченцем: що показав аналіз особистості нацистського лідера

Гітлер мав мікропеніс та був збоченцем: що показав аналіз особистості нацистського лідера

Проте, навіть на піку своєї влади Гітлер, як кажуть, відчував муки сумління.

1943 року Управління стратегічних служб США – попередник ЦРУ – доручило гарвардському професору доктору Генрі Мюррею вивчити особистість Адольфа Гітлера. У його 229-сторінковому звіті, болісному для читання, розповідається про дитину, яка страждала від тиранічного батька та була одержима власною матір'ю. Також у ньому розкриваються тривожні сексуальні вподобання Гітлера та його фізичні особливості.

Деталі звіту переказує Mirror. Вони допомагають зрозуміти, як австрійський хлопчик перетворився на одного з найненависніших світових лідерів.

Кажуть, що Гітлер в дитинстві став свідком того, як його батьки займаються сексом, що тільки підживило його любов до матері і ненависть до батька.

Доктор Мюррей описав нацистського лідера як "повного страху" та "нездатного до нормальних людських стосунків". "Не можна сподіватися на якесь милосердя або гуманну поведінку від нього".

Психолог вважає, що відчуття неповноцінності Гітлера корениться в його дитинстві. Він був маленьким, хворобливим і тендітним хлопчиком, який відмовлявся ходити до школи, бо був не таким розумним та високим, як його однокласники. Мати Гітлера не поліпишла ситуацію, дозволивши йому просто кинути навчання.

З ним не займалися яким-небудь спортом та не долучали до роботи, кілька разів йому відмовляли у спробі приєднатися до австрійської армії.

У проблемного хлопчика розвинулося збочене захоплення "грубою, фізичною силою, безжальним пануванням і військовим завоюванням".

За словами доктора Мюррея, його хворі бажання виявлялися і в особистому житті: він любив принижувати жінок.

Колишні сексуальні партнерки нациста розповіли доктору Мюррею, що Гітлер не здатний до нормальних сексуальних стосунків. У звіті стверджується, що Гітлер мав мікропеніс і лише одне яєчко. До того ж у нього були дивні сексуальні вподобання.

Доктор Мюррей писав, що Гітлеру подобалося, коли жінки випорожнювалися на його очах. А також коли його били під час сексу.

У звіті сказано: "Цю неміч ми маємо розцінювати як те, що спровокувало його непомірне прагнень до переваги". "Нездатний продемонструвати чоловічу силу перед жінкою, він намагався компенсувати це, демонструючи неперевершену силу перед чоловіками і світом".

Навіть його власна родина не була в безпеці від збочень Гітлера, за словами доктора Мюррея. Він каже, що той займався сексом зі своєю племінницею.

У звіті припускається, що Гітлер сфокусував свою ненависть на євреїв просто тому, що він відчував, що вони легка здобич. Проте, навіть на піку своєї влади Гітлер, як кажуть, відчував муки совісті.

Доктор Мюррей сказав: "У нього нічні жахи через муки сумління, і довгі періоди, коли енергія, впевненість і сила рішення залишають його". Але коли це минає, він повертається до рішення контратакувати "з великою силою і нещадністю".

Раніше Федеральне бюро розслідувань США розсекретило документи справи, у якій розслідувало можливість втечі до Аргентини лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера після Другої світової.

Будинок в Австрії, у якому народився Адольф Гітлер, переобладнають у поліцейський відділок

Будинок в Австрії, у якому народився Адольф Гітлер, переобладнають у поліцейський відділок

Повʼязані теми:

Наступна публікація