ФБР розсекретило документи про "втечу Гітлера" до Аргентини після Другої світової

Дата публікації
Перегляди
69к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ФБР розсекретило документи про "втечу Гітлера" до Аргентини після Другої світової

Справу закрили через відсутність достатньої інформації, щоб точно це встановити.

Федеральне бюро розслідувань США розсекретило документи справи, у якій розслідувало можливість втечі до Аргентини лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера після Другої світової.

Про це пише The Mirror.

Згідно з офіційною версією, Гітлер застрелився у своєму бункері в Берліні 30 квітня 1945 року, коли союзні війська почали штурмувати німецьку столицю. Водночас, існували чутки про те, що насправді лідер нацистів інсценував своє самогубство, а сам втік до Аргентини.

За даними ФБР з посиланням на власних інформаторів, Гітлер приплив до Аргентини на двох підводних човнах 21 вересня 1945 року – всього за кілька тижнів після того, як були скинуті ядерні бомби на японські міста Хіросіма та Нагасакі. Його супроводжували близько 50 осіб. За словами інформатора, щонайменше шестеро аргентинських чиновників допомагали Гітлеру облаштувати притулок.

Повідомляється, що під час життя Гітлер зголив свої славнозвісні вуса та проживав на плато у передгір’ї Анд. Також зазначалось, що він страждав на астму та виразку.

Однак ФБР вирішило закрити цю справу через відсутність достатньої інформації. Зокрема і через те, що з того часу минуло багато років і точного розвитку подій встановити вже не вдасться.

Нагадаємо, у серпні 2018 року президент Сербії Александар Вучич заявив, що дії Хорватії під час операції "Буря" у 1995 році були схожими на дії лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера.

В Австрії знесуть будинок, у якому народився Гітлер

В Австрії знесуть будинок, у якому народився Гітлер

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
69к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація