Гуайдо звинуватив президента Венесуели в геноциді населення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами опозиціонера, у країні під час кризи загинули 7 млн осіб.

Лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо звинуватив адміністрацію президента Ніколаса Мадуро в геноциді населення країни.

Про це він заявив в ефірі телеканалу TVV, коментуючи прибуття до Каракаса літака Міжнародного комітету Червоного Хреста з вантажем гуманітарної допомоги.

"Прибуття гуманітарної допомоги означає існування гуманітарної кризи. Отже, режим визнає наявність кризи. Вони зізнаються, що спровокували геноцид, унаслідок якого 7 млн ​​венесуельців загинули", - наголосив він.

За словами Гуайдо, гумдопомога надійшла, тому що влада "зруйнувала систему охорони здоров'я".

"Ми будемо наполягати на тому, щоб гуманітарна допомога дійшла до найбільш нужденних верств. Сподіваємося, що Червоний Хрест не проявить політичну ангажованість", - резюмував опозиціонер.

Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Це сталося після того, як Ніколас Мадуро заступив на посаду глави держави на другий термін внаслідок виборів, які бойкотувала опозиція та не визнали багато держав. США, Канада, Австралія, більшість країн ЄС, Латинської Америки й Організації американських держав визнали Гуайдо легітимним президентом Венесуели. Натомість Мадуро підтримують такі держави як РФ, КНР та Туреччина.

23 березня два російських військових літаки приземлилися на аеродромі недалеко від венесуельської столиці Каракаса. За повідомленнями ЗМІ, на борту в країну прибули не менше 100 солдатів армії РФ. Серед них, як вважають в американському уряді, також є російські фахівці з кібербезпеки. 

Пізніше Росія визнала, що у Венесуелі знаходяться "військові експерти, які реально займаються реалізацією положень договорів з питань військово-технічного співробітництва". Президент США Дональд Трамп уже зажадав від РФ "забратися з Венесуели".

Залиште свій коментар

Вибір редакції