Хакери "злили" у Мережу секретні дані про розміщення російських "Іскандерів"

Дата публікації
Перегляди
5857
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Учасники угруповання висміяли непрофесіоналізм співробітників Міноборони РФ.

Хакери з групи "Альтернативний інтернаціонал" опублікували у своєму блозі у відкритому доступі частину секретних даних Міноборони РФ про розміщення військової техніки.

Раніше учасники угруповання отримали доступ до поштового листування і пристроїв Ксенії Большакової, помічника секретаря колишнього керівника Департаменту будівництва Міністерства Оборони РФ. За словами хакерів, вони переконалися у "злочинній недбалості" працівників низки підрозділів Міністерства оборони РФ.

"Через безкоштовні поштові сервіси типу yandex.ru, mail.ru і американський gmail.com передавалися незашифровані службові документи, що часто представляють собою секретну інформацію, пов'язану з обороноздатністю РФ. Зокрема, таким чином передавалися доповіді та інформація з питань, що обговорювалися на нарадах у міністра оборони РФ та його заступників. Інформація проходила незахищеними каналами електронної пошти у відкритому вигляді, легко доступна більшості зацікавлених", - йдеться у повідомленні.

Хакери написали відкритий лист військовій контррозвідці ФСБ РФ із проханням звернути увагу на зневажливе ставлення до інформаційної безпеки колишніх і нинішніх співробітників структур Міністерства оборони.

Разом із листом "Альтернативний інтернаціонал" опублікував файл про військові частини з розміщенням комплексів "Іскандер", а також частково заретушований документ із даними щодо місць базування АПЧ (атомних підводних човнів) четвертого покоління на 12 об'єктах.

Нагадаємо, раніше хакери оприлюднили "цінні вказівки" з адміністрації президента РФ Володимира Путіна щодо війни в Україні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5857
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація