Іран вирішив залишитися в ядерній угоді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тегеран хоче, щоб інші країни виконували умови договору.

Речник Міністерства закордонних справ країни Аббас Мусаві заявив, що Іран все ще залишається у ядерній угоді від 2015 року. Про це повідомляє видання DW.

Мусаві розкритикував європейські країни через недостатні зусилля для порятунку угоди. "Тегеран все ще залишається в угоді... Заяви європейських держав про порушення Іраном угоди є необґрунтованими", - заявив він.

Тегеран наполягає на тому, щоб інші країни також виконували умови ядерної угоди.

Нагадаємо, ядерну угоду з Іраном уклали влітку 2015 року. Вона передбачає дозвіл на мирне використання Іраном атомної енергетики в обмін на обіцянку Тегерана не розробляти ядерну зброю. Сторони домовилися, що Тегеран суттєво обмежить свою ядерну програму в обмін на скасування Заходом економічних санкцій.

Однак у травні 2018 року президент США Дональд Трамп оголосив, що його країна виходить з ядерної угоди з Іраном. Трамп заявив про "безсумнівні докази" того, що Іран, всупереч запевненням, розробляв ядерну зброю. Після цього США неодноразово розширювали санкції проти Ірану. У відповідь на це Тегеран вже понад пів року поступово відмовляється від зобов'язань, сформульованих у 2015 році при укладенні ядерної угоди.

Відео Іран вийшов із ядерної угоди та погрожує військовим ударом Сполученим Штатам

Тоді як Ірак розпочав підготовку до виведення іноземних військ із країни. Конфлікт, що спалахнув через убивство американськими військовими іранського генерала Сулеймані, набирає обертів. Дональд Трамп обіцяє Ірану непропорційну відповідь, якщо той завдасть удару. І погрожує санкціями Іраку. Тоді як європейські лідери закликають сторони до примирення. Останні подробиці конфлікту – у сюжеті.  

Іран вийшов із ядерної угоди та погрожує військовим ударом Сполученим Штатам

Залиште свій коментар

Вибір редакції