Ізраїльтянки сфотографувались голяка на підтримку революціонерки з Єгипту

Ізраїльтянки сфотографувались голяка на підтримку революціонерки з Єгипту

Ізраїльтянки підтримали єгипетську революціонерку / Фото: NEWSru.co.il

Молоді дівчата з Ізраїлю підключилися до "голої революції", розпочатої молодою єгиптянкою.

Кілька десятків молодих ізраїльтянок роздяглись на підтримку єгиптянки Алії Магди Ель-Махді, від імені якої була розпочата "гола революція" в соціальних мережах.

Ідея колективного оголеного "портрета" належить 28-річній активістці "наметового протесту", співачці і музиканту Ор Теплера.

Вона через соціальну мережу звернулася до ізраїльтянок із закликом прийти і роздягнутися перед об'єктивом фотоапарата на знак солідарності з єгипетською блогершою.

"У нас є можливість зробити щось велике і надати підтримку жінці, схожій на нас: молодій, амбітній, повній надій і, мабуть, що володіє почуттям гумору. Дівчатка, давайте надамо миру шанс побачити красу оголених дочок ізраїлевих", - йшлося в її зверненні.

Ор Теплера розповідає, що її заклик в Facebook підтримали понад сто дівчат. До культурного центру в Тель-Авіві "Бейт а-Ам" прийшли близько 50 осіб. Але, як пояснили організатори, зал, в якому планувалося проводити фотосесію, зміг вмістити менше 40 "моделей".

За словами Ор, серед учасниць фотосесії не було жодної нудистки. Опинившись перед об'єктивом фотоапарата, багато дівчат знітилися і відмовилися роздягатися догола, як це було обговорено заздалегідь.

У результаті учасниці зйомок "сховалися за плакатом", на якому на івриті, англійською та арабською написано: "Любов без кордонів". Підсумкова фотографія потрапила сьогодні у всі провідні ізраїльські газети і була показана по телебаченню.

Читайте також:

Гола революціонерка з Єгипту розповіла світу про своїх коханців

Ісламський проповідник дав інструкцію, як правильно бити дружину

У Киргизстані розпочався місячник боротьби з крадіжкою наречених

У Малайзії саджатимуть до в'язниці за поширення "Ісламського сексу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація