Картину Моне продали на аукціоні за 110 мільйонів доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сума стала рекордною для робіт художника.

Картину "Копиці" французького імпресіоніста Клода Моне продали на нью-йоркському аукціоні Sotheby's за рекордні для художника 110,7 мільйона доларів.

Про це повідомляє AFP.

Агентство пише, що картина зі знаменитої серії  "Копиця сіна" була продана у вівторок, 14 травня, та перебила рекорд попередньої роботи автора з цієї серії, яка була продана на аукціоні Christie's в 2016 році за 81,4 мільйона доларів.

Моне написав серію однойменних робіт після придбання будинку в Живерні взимку 1890-1891 років. Всього ним було написано 25 композицій. У кожній роботі Моне показував світло і оточення однієї й тієї ж сцени, оскільки вони змінювалися в різний час дня, в різні сезони та в різну погоду. Це стало першим випадком, коли картина імпресіоністів була продана за понад 100 мільйонів доларів.

Особу покупця AFP не назвало.

Нагадаємо, картина Леонардо да Вінчі "Спаситель світу", яку продали на аукціоні Christie's за рекордні 450,3 мільйона доларів 2017 року, через місяць після продажу філія Лувру в Об'єднаних Арабських Еміратах оголосила, що виставить картину в Абу-Дабі. У вересні 2018 го виставку з невідомої причини скасували. Зараз співробітники філії Лувра в ОАЕ неофіційно говорять, що не знають про місцеперебування картини.

ВідеоДіадема Фаберже та кольє Катерини ІІ: весняний ювелірний аукціон стартував у Швейцарії

Серед лотів: тіара, створена для останньої принцеси Пруссії Карлом Фаберже. Її вартість аукціонний дім "Сотбі" оцінює у 300 тисяч доларів. Ще один лот - намисто, інкрустоване 11 колумбійськими смарагдами. У першій половині 20 століття прикрасу носила американська світська дама. За неї очікують вторгувати від трьох до чотирьох мільйонів доларів.    

Діадема Фаберже та кольє Катерини ІІ: весняний ювелірний аукціон стартував у Швейцарії

Залиште свій коментар

Вибір редакції