Катастрофа "Титаніка" в реальному часі. З'явилося тригодинне відео загибелі лайнера

Ролик триває з моменту, як айсберг з'являється на шляху лайнера, і до повного занурення "Титаніка" під воду.

На офіційному каналі гри Titanic: Honor and Glory в YouTube з'явилося відео, на якому можна в режимі реального часу спостерігати загибель "Титаніка". Симуляцію опублікували до 104-ї річниці з дня катастрофи.

Ролик триває близько трьох годин - з того моменту, як айсберг з'являється на шляху лайнера, і до повного занурення "Титаніка" під воду.

"Titanic: Honor and Glory" - комп'ютерна гра, в якій дії відбуваються від першої особи. Головний герой - американець, який живе в Британії, проти якого сфабриковано справу про вбивство і пограбування. На "Титаніку" він має знайти справжніх злочинців. 

"Титанік" затонув 14 квітня 1912 року, здійснюючи свій перший і останній рейс. Айсберг, з яким зіткнулося судно, пошкодив правий борт в шести місцях, що і стало причиною аварії. Детальніше про катастрофу "Титаніка" можна почитати в нашому лонгріді:

 


Крім того, до 104-ї річниці загибелі лайнера ми підготували відеотест за фільмом "Титанік" режисера Джеймса Кемерона, який вийшов у 1997 році. Як правило, в день річниці один з українських каналів обов'язково показує цей фільм.

Майже за 20 років перегляду цього фільму, ми практично вивчили всі фрази головних героїв напам'ять. Наш тест саме про це – закінчити виcлови героїв фільму "Титанік".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: