КДБ Білорусі розповів про боротьбу зі шпигунами "суміжної держави"

Дата публікації
Перегляди
2158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
КДБ Білорусі розповів про боротьбу зі шпигунами "суміжної держави"

КДБ Білорусі відзвітував про боротьбу з іноземною розвідкою

Іноземна розвідка намагалася отримати доступ до секретної військової інформації, що стосується єдиної системи безпеки Союзної держави.

Комітет держбезпеки Білорусі не дав іноземній розвідці отримати доступ до "секретної військової інформації", що стосується, зокрема єдиної системи безпеки Союзної держави. Про це повідомив голова КДБ Вадим Зайцев.

При цьому він не пояснив, хто конкретно і за яких обставин намагався отримати доступ до зазначеної інформації. Зайцев зазначив лише, що мова йде про розвідку "суміжної держави".

Як відомо, Білорусь межує з Росією, Україною, Польщею, Латвією і Литвою. На офіційному рівні найгірші відносини у Білорусії склалися з Польщею. Мінськ неодноразово звинувачував Варшаву в підривній діяльності і спробах влаштувати в країні "кольорову революцію".

У 2007 році КДБ Білорусі оголосив про викриття кількох агентів польської розвідки, які збирали інформацію про білоруську систему ППО. У злочинну групу входили четверо білоруських військовослужбовців, а також один військовослужбовець з Росії. Останній передавав польським спецслужбам інформацію військового характеру з РФ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація