Керівника "Лабораторії Касперського" викликали на допит у Конгрес США

Запрошення надійшло на наступний день після введення заборони на використання антивірусу Касперського.

Співзасновника та керівника "Лабораторії Касперського" Євгенія Касперського викликали для дачі свідчень у Конгресі США.

Про це повідомляє Reuters.

Касперського допитають на засіданні комітету з питань науки, космосу та технологій, яке відбудеться 27 вересня. Конгресмени хочуть задати йому питання з приводу безпеки технічних рішень, які використовує "Лабораторія Касперського".

ВідеоУряд США наказав своїм установам припинити використання програмного забезпечення "Лабораторії Касперського"

Крім Євгена Касперського, у засіданні візьмуть участь незалежні американські експерти з комп'ютерної безпеки.

Сам Касперський заявив, що приймає запрошення і відвідає засідання комітету Палати представників, якщо зможе отримати прискорену візу до США.

"Я з нетерпінням чекаю публічного обговорення тверджень про мою компанію та її продукти", - сказав Євген Касперський.

Запрошення виступити в Конгресі надійшло на наступний день після введення заборони для держустанов США на використання продуктів "Лабораторії Касперського".

Раніше американські сенатори підозрювали, що компанія Касперського може бути пов'язана з російською розвідкою, а її програми використовуються для хакерських атак на американські комп'ютерні системи. Агентство Bloomberg повідомило, що має дані про співпрацю компанії з російськими спецслужбами. Зокрема, видання посилається на інформацію, отриману від нинішніх та колишніх працівників. За їхніми словами, з 2012 року "Лабораторію Касперського" покинули високопоставлені менеджери, на місце яких прийшли люди, які мають тісні зв'язки з російськими військовими або розвідувальними структурами.

Залиште свій коментар