Кім Чен Ина не оперували: Південна Корея отримала інформацію про лідера КНДР - Yonhap

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Синьому домі не хочуть розкривати деталей про здоров'я Кіма.

Лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину, всупереч нещодавно поширеною в ЗМІ інформацією, не проводили хірургічних операцій останнім часом.

Про це кажуть у владних колах Південної Кореї, пише агентство Yonhap 3 травня.

За словами,  високопоставленого чиновника в Синьому домі — тобто адміністрації президента Південної Кореї Мун Чже Іна, є підстави вважати, що жодної операції не було. Однак деталі чиновник розкривати не став.

"Були  повідомлення про те, що голова Кім переніс операцію, через проблеми з ногами. У нас є підстави вважати, що операція не проводилася, але ми не можемо розкривати такі деталі", - сказав чиновник.

Керівник Корейської асоціації дружби, дипломат Алехандро Као де Бенос запевняв, що інформація про смерть Кім Чен Ина не відповідає дійсності.

Однак, екперти зазначали, що її можуть приховувати й не підтверджувати кілька днів, доки остаточно не визначаться із наступником на цю посаду, тоді як лідеркою Північної Кореї мала б стати сестра Кім Чен Ина - Кім Йо Чжон.

Усе почалося із повідомлення американського видання CNN про те, що США відстежують дані розвідки про серйозну небезпеку, в якій опинився Кім Чен Ин після кардіологічної операції.

За даними ж південнокорейської онлайн-газети Daily NK, диктатор відновлювався на своїй віллі після операції, перенесеної 12 квітня через кардіоваскулярне захворювання. За даними видання, стан здоров'я лідера Північної Кореї нібито погіршився через "ожиріння, перевтому та куріння".

Пізніше уряд Південної Кореї заперечив інформацію про те, що лідер КНДР Кім Чен Ин занедужав після перенесеної операції, зазначивши, що глава Північної Кореї, як зазвичай, займається державними справами. 

Відео Живий усупереч чуткам: Кім Чен Ин уперше за 3 тижні показався на публіці

Живий усупереч чуткам: Кім Чен Ин уперше за 3 тижні показався на публіці. Північнокорейський лідер особисто відкривав завод із виробництва добрив. Державне телебачення показало кадри, на яких Ин перерізає червону стрічку.  

Живий усупереч чуткам: Кім Чен Ин уперше за 3 тижні показався на публіці

Залиште свій коментар

Вибір редакції