Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КНДР офіційно увійшла до "клубу ядерних держав"

Інститут ядерної зброї продовжить вживати заходів щодо зростання ядерних збройних сил КНДР.

Північна Корея завершила розробку ядерної зброї.

Про це йдеться в матеріалах, поширених посольством КНДР у Росії з посиланням на північнокорейський Інститут ядерної зброї, передає "Интерфакс-Россия".

"У КНДР знайомили людей з найважливішими новинами, такими, як ядерне випробування, як правило, каналами інформаційного повідомлення ЦТАК (державне інформагентство КНДР) або заяви уряду. Цього разу про випробування ядерної боєголовки сповістив Інститут ядерної зброї. Який натяк дає офіційне оприлюднення абсолютно засекреченої установи? Мабуть, це і є вияв впевненості в тому, що країна, в основному, завершила розробку ядерної зброї ", - йдеться в матеріалах, поширених посольством Північної Кореї у Москві.

Повідомляється, що офіційне оголошення Інституту ядерної зброї відображає волю КНДР "безперервно докладати великі зусилля до зміцнення, розвитку ядерних збройних сил".

"В ході нинішніх ядерних випробувань були остаточно перевірені і підтверджені структура, особливості дії, характеристики і потужність стандартизованих і уніфікованих ядерних зарядів для подальшої установки їх на балістичні ракети наших артилерійських загонів "Хвасон" стратегічних сил Корейської народної армії", - зазначають у посольстві.

Зазаначається, що, оскільки мета застосування ядерного заряду до зброї в основному досягнута, то нема чого приховувати цей факт.

У посольстві також звернули увагу на те, що в своїй заяві Інститут ядерної зброї підкреслив: "Триватиме вжиття заходів щодо якісного, кількісного зростання ядерних збройних сил держави, покликаних захищати нашу гідність, право на існування і справжній мир від американської загрози ядерної війни, що наростає".

ядерна програма КНДР

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер КНДР Кім Чен Ин підкреслив необхідність зміцнення ядерних сил країни. Таку заяву він зробив, коли був присутній на випробування балістичних ракет.

США ввели санкції проти КНДР за численні порушення прав людини. Санкції торкнуться ряду високопоставлених осіб і п'яти компаній, а також лідера КНДР Кім Чен Ина.

9 вересня стало відомо, що КНДР провела п'яте ядерне випробування. Деякі ЗМІ повідомляють, що потужність вибухового пристрою могла складати 10 кілотонн, що майже вдвічі перевищує потужність вибуху в січні, яка склала 6 кілотонн. Південнокорейські фахівці також підкреслили, що в разі підтвердження ці ядерні випробування можуть стати найбільшими в історії КНДР.

До "Клубу ядерних держав" входять країни, що здійснили розробку, виробництво і випробування ядерної зброї.

Відео Північна Корея провела потужні ядерні випробування

Залиште свій коментар

Вибір редакції