Космічна компанія SpaceX оголосила про суттєве скорочення штату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Близько 6 тисяч працівників компанії будуть шукати нову роботу.

Американська космічна компанія SpaceX на 10% вирішила скоротити число своїх співробітників, яке наразі становить близько 6 тис. осіб. Про це повідомляє газета Los Angeles Times з посиланням на заяву компанії.

Зазначається, що компанія підтверджує плани про скорочення штату, але деталі не озвучує.

"Щоб продовжувати здійснювати доставку для наших клієнтів і досягати успіху в розвитку міжпланетних космічних кораблів і світового інтернету космічного базування, SpaceX повинна бути компактніше. Це означає, що ми повинні попрощатися з деякими талановитими і працьовитими членами нашої команди", - йдеться у заяві.

Уточнюється, що SpaceX запропонує компенсації в розмірі зарплати за два місяці роботи. Також, компанія допоможе їм з працевлаштуванням.

Нагадаємо, 11 січня, американський винахідник, засновник SpaceX, вчений і конструктор Ілон Маск завершив складання нової ракети "Зореліт", зробивши її у ретро-стилі.

ВідеоНова ракета, яку конструює SpaceX, має полетіти на Марс у 2024 році

Компанія Ілона Маска конструює надважку ракету-носій "Біґ Фалькон Рокет". Верхня частина ракети називатиметься "Старшіп",тобто просто "Зореліт". Маск обіцяє, "Зореліт" полетить на Марс 2024 року, а людина в ньому сяде на Червону планету у 2025. І найвірогідніше, цією людиною буде сам Маск, якщо, звичайно, здоров'я дозволить. 

Нова ракета, яку конструює SpaceX, має полетіти на Марс у 2024 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції