SpaceX хоче залучити $ 500 млн на розвиток супутникового інтернету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними джерел газети, в рамках цього раунду фінансування SpaceX оцінена в $30,5 млрд.

Компанія Ілона Маска Space Exploration Technologies (SpaceX) залучає капітал у розмірі $500 млн на розвиток сервісу супутникового інтернету, пише The Wall Street Journal.

За даними джерел газети, в рамках цього раунду фінансування SpaceX оцінена в $30,5 млрд.

У фінансуванні компанії беруть участь як її діючі інвестори, так і новий інвестор - Baillie Gifford & Co., зазначило одне з джерел. Шотландська інвесткомпанія Baillie Gifford також є одним з найбільших інвесторів Tesla Inc., очолюваної Маском, з часткою в 7,6%, свідчать дані S&P Global Market Intelligence.

Фотогалерея SpaceX впервые в истории запустила в космос ракету, которая уже летала, и посадила ее (6 фото)

SpaceX і інвестори погодили умови фінансування, але кошти поки не були відправлені компанії, повідомило джерело. За його словами, SpaceX може оголосити про залученні капіталу до кінця поточного року.

В рамках цього раунду інвестори платять $186 за акцію SpaceX, що на 10% більше, ніж у квітні, коли ціна становила $169 за акцію.

Згідно з даними Dow Jones VentureSource, загальний обсяг акціонерного капіталу, залученого SpaceX, з урахуванням поточного раунду, склав близько $2,5 млрд.

SpaceX планує вкласти залучені кошти у розвиток сервісу супутникового інтернету - Starlink, сказав джерело. Проект передбачає експлуатацію для цих цілей на початковому етапі понад 4 тис. супутників на низькій навколоземній орбіті, однак у SpaceX очікують, що з часом число супутників перевищить 11 тис.

Згідно з оцінками галузевих експертів, компанії буде потрібно залучити більше $10 млрд капіталу, щоб досягти мети виведення на орбіту 11 тис. супутників.

У 2015 році SpaceX прогнозувала, що їй буде потрібно $3,5 млрд на запуск перших 800 супутників та інші витрати, в тому числі, наймання близько 1,2 тис. співробітників. Прогноз компанії передбачав також, що проект забезпечить виручку більш ніж в $30 млрд до 2025 року.

Відео Нова ракета, яку конструює SpaceX, має полетіти на Марс у 2024 році

Компанія Ілона Маска конструює надважку ракету-носій "Біґ Фалькон Рокет". Верхня частина ракети називатиметься "Старшіп",тобто просто "Зореліт". Маск обіцяє, "Зореліт" полетить на Марс 2024 року, а людина в ньому сяде на Червону планету у 2025. І найвірогідніше, цією людиною буде сам Маск, якщо, звичайно, здоров'я дозволить. 

Нова ракета, яку конструює SpaceX, має полетіти на Марс у 2024 році

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції