Кур'єра жорстоко зарізали ножем за пізню доставку піци

Кур'єра жорстоко зарізали ножем за пізню доставку піци

Мексиканці зарізали ножем кур'єра з доставки піци / Фото: ugorod.kr.ua

22-річний хлопець привіз замовлення через 40 хвилин.

У Мексиці хлопець і дівчина, які замовили піцу додому, вбили кур'єра за те, що він надто пізно, на їх думку, привіз замовлення.

Як повідомляє агентство Espanol UPI, 11 жовтня влада заарештувала підозрюваних у вбивстві, і ті визнали свою провину.

Їх легко виявили, оскільки адреса була відома працівникам фаст-фуд ресторану, з якого було зроблене замовлення. Під час затримання 22-річний хлопець почав битися із співробітником поліції, а його подруга вдарила служителя закону палицею.

Злочин стався в суботу, 6 жовтня, в місті Тетла, розташованому в 140 кілометрах від Мехіко. Близько 19:00 жінка подзвонила в ресторан і замовила піцу додому. Через 40 хвилин вона знову подзвонила в піцерію і заявила, що кур'єр досі не прибув. Через деякий час вона зробила третій дзвінок: за даними видання, жінка була вкрай обурена запізненням.

Коли кур'єр прибув, господарі квартири почали його бити. Вони затягли його в будинок, зав'язали очі, і зв'язали руки і ноги. Близько трьох годин ранку чоловік спробував втекти, і тоді хазяїн будинку став завдавати йому удари ножем. Від поранення в шию кур'єр помер.

Вбивці кинули тіло на пустирі, де його знайшли у понеділок, через два дні після вбивства. Імена загиблого і злочинців не повідомляються.

Повʼязані теми:

Наступна публікація