Лавров авансом оголосив Раду Європи нелегітимною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник кремлівської дипломатії пригрозив виходом РФ із структури.

Росія сама вийде з Ради Європи, якщо буде порушено питання про її виключення. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров в інтерв’ю Euronews.

За словами кремлівського діяча, відлучення делегації РФ від роботи в Раді Європи спотворює "загальноєвропейський універсальний правовий та гуманітарний простір", а дії супроти росіян є "нелегітимними". "Якщо вони хочуть виключити Росію з Ради Європи, ми їм такої радості не доставимо, ми підемо звідти самі", - пообіцяв Лавров.

Відео Лавров впав на коліна перед виступом про можливості Росії

На допомогу Сергію Лаврову одразу ж кинувся ведучий форуму та охоронець. Утім, Лавров швидко піднявся і заявив, що добре, що впав на сходах, а не на дипломатичному фронті.

Лавров впав на коліна перед виступом про можливості Росії

Також він наголосив, що рішення Ради Європи, схвалені без участі російських делегатів, у Кремлі вважатимуть недійсними. "У червні наступного року буде обиратися новий генеральний секретар РЄ. Так що за відсутності нашого права, яке нам належить за статутом Ради Європи, брати участь в такого роду виборах функціонерів для нас просто нелегітимне", - заявив російський міністр.

Він досі переконаний, що Росію карають несправедливо "за вільне волевиявлення жителів Криму". "Ми будемо пропонувати, щоб комітет міністрів РЄ ухвалив рішення, яке підтверджує непорушність цього статутного положення. Якщо таке рішення буде заблоковано – це буде кроком, на який свідомо пішли ті, хто в своєму антиросійський угарі просто хоче РЄ поховати", - підсумував Лавров.

Залиште свій коментар

Вибір редакції