Лідери Канади та Німеччини обговорили можливість потужної підтримки України

Лідери Канади та Німеччини обговорили можливість потужної підтримки України

Фото: Reuters

Трюдо та Меркель обмінялися поглядами щодо актуальних міжнародних проблем.

Прем'єр-міністр Канади та канцлер Німеччини обговорили підтримку України.

Під час своєї зустрічі Джастін Трюдо та Ангела Меркель піднімали низку важливих питань, як-то торгівля, міграція та міжнародна безпека. Зокрема, політики обговорювали і можливість потужної підтримки НАТО та України, передає "Укрінформ" із посиланням на прес-службу прем'єр-міністра Канади.

"Політики обмінялися поглядами щодо актуальних міжнародних проблем, зокрема, міграції, ситуації в Україні, а також боротьби із тероризмом", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Крім того, лідери двох країн пообіцяли посприяти вчасній ратифікації Всеосяжної економічної та торговельної угоди між ЄС та Канадою.

"Співрозмовники наголосили на міцних міжособистісних стосунках та спільних цінностях таких, як: повага до прав людини, верховенство права, гендерна рівність, плюралізм та інклюзивність", - повідомили у прем'єра Канади.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Канада поки не надаватиме летальне озброєння Україні, але залишиться одним із ключових партнерів у сфері оборони. За словами посла Канади в Україні Романа Ващука, призначення однієї високопоставленої чиновниці з канадського Міністерства оборони в дорадчий орган при міністрові оборони України показує, що Оттава збирається залишитися одним із ключових партнерів Києва у галузі оборони. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація