Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Навколосвітню подорож завершено - технології майбутнього вже стали реальністю.

Літак на сонячних батареях успішно завершив навколосвітню подорож. Понад рік тому лайнер здійнявся у небо із летовища в Абу-Дабі, і приземлився там само минулої ночі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У небі пілоти провели майже 500 годин. "Сонячний імпульс" здолав десятки тисяч кілометрів – і це без жодної краплі пального. Літак заправлявся винятково сонячною енергією. Швидкість польоту сягала від 45 до 90 кілометрів за годину. Здійснити мандрівку пілоти планували за п'ять місяців, утім через несправність батарей на ремонті на Гавайських островах довелося простояти додаткових майже дев'ть місяців.

Відео Літак на сонячних батареях повернувся з навколосвітньої подорожі тривалістю в 500 годин

"Ми пролетіли 40 тисяч кілометрів без пального. А це означає, що світ може використовувати наш досвід у майбутньому. Ми маємо припинити слухати людей, які бояться думати по-іншому. Ніхто такого не робив раніше. І це не лише перемога для авіації. Тепер світ без вагань може використовувати чисті технології та відновлювальні джерела енергії", - підсумував пілот Бертран Піккар.

Торік улітку пілот літака на сонячних батареях Solar Impulse 2 встановив новий світовий рекорд найдовшого самостійного польоту, провівши у повітрі три доби. Літак, що вилетів із Японії на Гаваї у понеділок, здолав позначку у 76 годин безперервного польоту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції