Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати постраждалої у США українки розповіла про стан доньки після страшної ДТП

На лікування дівчини потрібні великі кошти.

Матір однієї з постраждалих в страшній аварії у Лос-Анджелесі - Інги Шевченко - зустрілася зі Сніданком з 1+1 та розповіла про стан доньки. Сьогодні пані Галина  сподівається отримати американську візу.

"Вона не може зрозуміти, де вона перебуває. І чому вона там (в лікарні, - ред.). Приходять подружки, вона всіх упізнає, всіх пам'ятає, але каже: "Ви що - до Вінниці всі приїхали?" Вона реально не розуміє, де вона перебуває", - зазначила Галина.

Жінка згадала, що не хотіла відпускати доньку на відпочинок до Америки, ніби відчувала, що трапиться біда.

Наразі Інга вже може сидіти. На лікування потрібні великі кошти. Дівчина мала страховку, однак її не вистачило і на день.

Зв'язок з клінікою пані Галина тримає через консула. За його словами, дівчину можуть виписати вже за тиждень, а далі почнеться реабілітація. 

ДТП з Інгою трапилася у новорічну ніч. Зі слів поліції, п'яний водій врізався у таксі, в якому їхали українські дівчата. Інга Шевченко постраждала найменше. У автомобілі також були фотограф Наталія Кордан, модель Єлизавета Кузьменко -  дівчата при тямі, їхньому життю нічого не загрожує. Американець російського походження, продюсер Юджин Ефуні, який також був в автомобілі, отримав найскладніші травми. Він зараз перебуває в комі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції