Мей запропонує парламенту покращену угоду щодо Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр оприлюднить угоду 20 травня.

Прем'єр-міністр Великої Британії запропонує парламентарям вдосконалену угоду щодо виходу Британії з Євросоюзу.

Про це вона пише у своїй статті для газети The Sunday Times.

В матеріалі зазначається, що покращення угоди дасть можливість Мей отримати підтримку необхідної кількості британських парламентарів щодо її плану з реалізації процесу Brexit.

"Я не буду просто просити депутатів подумати ще раз. Замість цього я попрошу їх оцінити свіжим поглядом нову та покращену угоду та підтримати її", - написала вона.

Обговорення пропозицій покращення угоди щодо Brexit розпочнеться вже у понеділок, 20 травня.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції