Міністр енергетики США відвідає Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Візит має відбутися наступного тижня.

Міністр енергетики Сполучених Штатів Америки Рік Перрі відвідає Україну та ще низку країн Східної Європи, аби запропонувати їм альтернативу російському вугіллю та газу.

Про це повідомляє Reuters.

За інформацією видання, Перрі побуває також в Угорщині, Чехії та Польщі. Там він планує зустрітися з чиновниками у сферах ядерної енергетики, експорту вугілля та скрапленого природного газу. 

У США намагаються знайти нові ринки збуту для вугілля, оскільки внутрішнє споживання знизилося до найнижчого рівня від 1983 року через закриття ТЕС. У липні 2017 року українська компанія "Центренерго" придбала 700 тис. тонн американського вугілля.

Нагадаємо, раніше Україна відмовилася від постачання антрацитового вугілля з Африки та планує у 2019 році купувати його у двох країн: Росії (3 млн 815 тис. тонн, тобто 72% від усього імпорту) та США (418 тис. тонн). 

ВідеоВ Польщі - найбрудніше повітря в усьому Євросоюзі - ВООЗ

Такий висновок Міжнародної організації охорони здоров'я. З 50 міст Європи з найгіршим повітрям 33 - польські. Така ситуація склалася через те, що 80% від усієї енергії країна добуває з вугілля. Погіршують повітря викиди від транспорту і неефективне спалення сміття. 

В Польщі - найбрудніше повітря в усьому Євросоюзі - ВООЗ

Залиште свій коментар

Вибір редакції