Москвич збив даішника та катав його на капоті близько кілометра

Навіть на капоті лейтенат дорожньої поліції вимагав, щоб правопорушник зупинився.

Чоловік сприйняв даішника за злочинця

Чоловік сприйняв даішника за злочинця

У Москві водій збив даішника, який намагався зупинити його машину, і провіз на капоті близько кілометра, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Лейтенат дорожньої поліції лише дивом не потрапив під колеса зустрічних авто. Примітно, що навіть на капоті він вимагав, щоб правопорушник зупинився.

Водія-нахабу розшукали швидко за допомогою його власного відеореєстратора. Виявилося, що він - робітник однієї з московських будівельних компаній.

До речі, чоловік розповів власну версію події. Він заявив, що подумав, начебто на нього напав злочинець.

Нагадаємо, у Києві даішники влаштували "голлівудську" погоню за світською левицею на червоному БМВ. За кермом виявили керівника мережі ресторанів Наталію Волошину, а сам спорткар за техпаспортом належить тезці дочки екс-прем'єра та співвласниці модельної агенції Євгенії Тимошенко.


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie