Моторошна повінь: у Луїзіані затопленими вулицями плавають домовини

Унаслідок штормів в американському штаті загинуло 7 осіб.

У США в окрузі Ассансьйон, що в штаті Луїзіана, висока вода підняла на поверхню навіть труни з кладовищ.

"Ми ніколи не бачили такого. Ця повінь навіть гірше, ніж ураган Катріна. Мій чоловік зараз перебуває на рятувальній місії. У нього є човен, і він допомагає місцевим шерифам", — повідомила виданню Metro місцева жителька Анна Джонсон.

Пані Джонсон також вдалося зробити у своєму окрузі фото домовин, що поспливали на поверхню води.

труна Луїзіана
twitter.com/annieschex
Місцеві жителі натрапляють на труни посеред затоплених вулиць

"Наша держава наразі переживає історичну повінь, яка побила всі рекорди, — заявив губернатор штату Джон Белл Едвардс. — Це явище досі дає нам про себе знати, воно не полишило нас. Ми не знаємо, коли повеневі води відступлять, але їх рівень збільшуватиметься у деяких районах".

Сім осіб загинуло в результаті штормів, і понад 20 тисячам вдалося врятуватися. Більш ніж 11 тисяч наразі знайшли собі прихистки, з них 2 тисячі осіб переховуються у великій кіностудії.

Нагадаємо, повінь почала затоплювати південні округи штату Луїзіана в п'ятницю, 12 серпня. Підвищенню рівня води в місцевих річках сприяли й сильні зливи. Місцеві будинки вода затопила по самісінькі дахи. Влада розпочала негайну евакуацію місцевих жителів та оголосила чотири округи штату Луїзіана зоною стихійного лиха.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: