На Балканах йдуть масштабні дощі, Боснія вже страждає від повеней

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сусідня Хорватія готується до можливих підтоплень.

Унаслідок масштабних дощів на Балканському півострові Боснія та Герцеговина вже страждає від сильних повеней.

Про це пише Associated Press.

Зазначається, що через дощі місцеві річки вийшли з берегів та підтоплюють населені пункти, а також провокують зсуви ґрунту на центральних дорогах. Боснійські ЗМІ вже повідомляють про одного зниклого без вісти хлопчика.

Місцева влада в постраждалих регіонах розпочали проведення надзвичайних заходів, а також порадила людям, які живуть біля річок, евакуюватися. У країні існують перебої із електро- та водопостачанням.

Такі події спричинили хвилювання про можливе повторення масштабних повеней п’ятирічної давнини, коли загинули десятки осіб.

"Ми не очікуємо ситуації 2014 року, тому що інтенсивність опадів тоді була набагато вищою", - розповів чиновник аварійного сектора в північно-західному місті Пріедор Душан Враньєс.

Сусідня Хорватія також занепокоєна тривалими дощами, а тому вже задіяла захисні споруди від повеней у містах на півдні країни.

Нагадаємо, у квітні 2019 року в індонезійській провінції Західна Ява через повінь постраждало понад 24 тисячі людей.

Відео11 людей загинули внаслідок потужних повеней у Бразилії

Понад добу країну заливало дощами. Найбільше потерпіло від негоди місто Сан-Пауло. Водяні потоки заполонили дороги у передмісті мегаполіса. Паводок зруйнував не один десяток будинків, повалив дерева. Люди змушені тепер пересуватися вулицями на човнах.  

11 людей загинули внаслідок потужних повеней у Бразилії

Залиште свій коментар

Вибір редакції