На честь дня народження Єлизавети II у Лондоні стріляли гармати

Дата публікації
Перегляди
1385
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На честь дня народження Єлизавети II у Лондоні стріляли гармати

Залпи на честь 86-річчя глави британської держави Єлизавети II / Фото: AFP

Єлизавета II традиційно проводить день народження в колі сім'ї.

Залпи на честь 86-річчя глави британської держави Єлизавети II були зроблені, зокрема, в лондонському Тауері і в Гайд-парку, де також відбувся виїзд королівських кінних гвардійців.

Крім того, цього року до дня народження королеви приурочено масштабний арт-проект "Обличчя Британії". Протягом кількох вечорів на будівлю Букінгемського палацу проектуються гігантські портрети королеви, складені з тисяч автопортретів жителів Великобританії.

Це найбільший проект колективного мистецтва в країні, що претендує на встановлення світового рекорду. Заснований фондом дитячого мистецтва принца Уельського Чарльза, він уже залучив до участі цілий ряд британських знаменитостей: музикантів, акторів, художників.

Сама Єлизавета II традиційно проводить день народження в колі сім'ї, в Віндзорському замку поблизу Лондона.

Офіційні святкування дня народження королеви з військовим парадом та іншими церемоніальними почестями традиційно проходять в червні.

Цього року вони зрушені з другої на третю суботу червня через масштабні загальнонаціональні урочистостіна початку місяця, приурочених до 60-річчя перебування Єлизавети II на британському престолі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1385
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація