На пляж Нової Зеландії вимило пакунки з кокаїном

На пляж Нової Зеландії вимило пакунки з кокаїном

Загальна вартість - два мільйони доларів.

На пляж Ветелз у Новій Зеландії вимило 19 пакунків із кокаїном. Як повідомляє агентство France Press, загальна сума знахідки складає 2 мільйони доларів США.

"Поліція обстежила і знайшла приблизно 19 пакунків, тестування яких підтвердило, що це кокаїн", - сказав інспектор-детектив Колін Парментер.

Пакунки тривалий час були у морській воді. Правоохоронці закликають мешканців Західного Окленду повідомляти, якщо будуть знайдені нові пакунки. Це не вперше, коли на новозеландському пляжі виявлено велику кількість наркотиків. 2016 року 500 кілограмів метамфетаміну, вартістю майже 500 мільйонів доларів, було знайдено на пляжі на крайній півночі країни.

Нагадаємо, митниця у німецькому Гамбурзі заявила про виявлення контейнеру, в якому було 4,5 тонни кокаїну вартістю на "чорному ринку" в один мільярд євро. Вантаж слідував з Монтевідео до бельгійського Антверпена. "У документах було сказано, що в контейнер завантажені соєві боби, але митники, коли відкрили його, побачили лише чорні спортивні сумки. Вони виявили понад 4200 пакетів кокаїну в 211 мішках", - зазначається у повідомленні. 

Відео У середмісті столиці правоохоронці вилучили 400 кілограмів кокаїну

За цінами чорного ринку, це понад 60 мільйонів доларів. У середмісті Києва правоохоронці спочатку затримали трьох наркоторговців з України. А потім ще шістьох з Британії і Нідерландів. Вони привозили заборонене зілля з Латинської Америки і вже зі столиці постачали до країн ЄС.  

У середмісті столиці правоохоронці вилучили 400 кілограмів кокаїну

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів