НАТО буде вдосконалювати розвідку

На сучасному етапі загрози перед світовою спільнотою змінилися. 

На сучасному етапі НАТО потрібно покращити розвідувальні спроможності.

Про це повідомив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, повідомляє Укрінформ.

"Ми адаптуємося. Тому, наприклад, нам потрібно покращити нашу розвідку. Ми повинні покращити збір і аналіз інформації про розвиток ситуації. Покращити спроможності відслідковувати ситуацію, щоби бути готовими визначити, звідки можлива атака", - заявив Столтенберг.

Генсек також зауважив, що на сучасному етапі загрози змінилися, адже йдеться про кібератаки, ведення різного роду гібридних бойових дій, включаючи застосування "маленьких зелених чоловічків".

"Отже, щоб визначати, звідки ми можемо зазнати нападу, необхідно більше розвідки, більше аналізу ситуації, щоб попередити якнайскоріше", - наголосив глава Альянсу.

Столтенберг відзначив, що, окрім розвідки, необхідно розвивати сили спеціальних операцій. Глава Альянсу також назвав серед актуальних для НАТО бойових якостей – готовність і спроможність перекидати велику кількість військ для ведення масштабний воєнних операцій.

Нагадаємо, що в НАТО стверджують, що Росія не шукає контактів з Альянсом. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: