Найвідоміший наркобарон сучасності Ель Чапо отримав пожиттєвий строк і 30 років на додачу

Найвідоміший наркобарон сучасності Ель Чапо отримав пожиттєвий строк і 30 років на додачу

Він неодноразово тікав з в'язниць суворого режиму і протягом двох десятків років був найбільш розшукуваним злочинцем США.

Суд в Нью-Йорку засудив 62-річного мексиканського наркобарона Хоакіна Гусмана, відомого як Ель Чапо, до довічного тюремного ув'язнення.

Про це повідомляє ВВС.

Окрім цього, його засудили ще до 30 років в'язниці і штрафу у розмірі 12,6 млрд доларів. Про такий вирок клопотала сторона звинувачення.

Пожиттєве ув'язнення було мінімальним вироком для Ель Чапо. Додаткові 30 років він отримав за незаконне користування вогнепальною зброєю.

Нагадаємо, 12 лютого у США винесли обвинувальний вирок Хоакіну Гусману. Протягом понад 20 років він був найбільш розшукуваним злочинцем США. 2013 року чиказька Комісія з кримінальних злочинів назвала його "ворогом суспільства номер один". Раніше такий "титул" отримував лише Аль Капоне.

Серед злочинів наркобарона – міжнародна торгівля наркотиками, відмивання грошей та численні вбивства. За попередніми підрахунками, Гусман ввіз до Сполучених Штатів 150 тонн кокаїну на суму в 14 мільярдів доларів.

Ель Чапо заслужив своєрідне звання "невловимого" злочинця. Він двічі втікав із мексиканських в'язниць суворого режиму за допомогою непересічних схем. У січні 2016 року його арештували втретє. Це відбулося у Мексиці, після чого злочинця естрадували до США. 

Детальніше про те, хто такий Ель Чапо, як він став головним накробароном планети і кому й за яких обставин зрештою вдалося його спіймати - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Найнебезпечнішого злочинця світу "Ель Чапо" визнали винним по кожному з пунктів обвинувачення

Найнебезпечнішого злочинця світу "Ель Чапо" визнали винним по кожному з пунктів обвинувачення

Повʼязані теми:

Наступна публікація