Назарбаєву буде приємно, якщо Астану перейменують на його честь

Відповідна ініціатива була проголошена парламентом Казахстану 23 листопада.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв прокоментував ініціативу щодо перейменування столиці Казахстану на його честь.

Про це повідомляє NUR.KZ.

"Я вже багато разів на цю тему говорив. Вважається, напевно, що я команду даю, щоб всюди писали: Нурли, Нурли. І ось вчора парламент припустив, щоб можливо навіть столицю перейменувати моїм ім'ям. Я таких припущень навіть нікому не висловлював і не говорив ", - заявив президент.

Назарбаєв підкреслив, що з нагоди 25-річчя незалежності Казахстану усі говорять про успіхи республіки, але вони не лише його заслуга. Він додав, що йому дуже пощастило із соратниками і тими, хто був з ним поруч.

Президент також подякував парламенту та депутатам за вчорашню декларацію, яка відзначили всі етапи розвитку країни та його роль.

"Звичайно, як людині, мені це приємно. Парламент - це самостійна частина влади, вони мають право приймати рішення, говорити свої думки. Будь-яке питання, тим більше, перейменування міст, населених пунктів і так далі ми будемо вирішувати дуже виважено, пропорційно тому, що необхідно для держави, для країни", - пісумував Назарбаєв.

Нагадаємо, депутати палат парламенту Казахстану обговорили пропозицію перейменувати Астану на честь президента країни Нурсултана Назарбаєва. Астану планують перейменувати на Нурсултан або на Назарбаєв. Нову назву столиця може отримати вже до кінця року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: