Нідерланди розкрили нові подробиці щодо катастрофи МН17

Після катастрофи уряд країни одразу зробив висновок, що літак був збитий російськими бойовиками.  

Через звернення трьох нідерландських медіа NOS, RTL Nieuws та Volkskrant, які апелювали до Акта про свободу інформації, суд зобов'язав Міністерство безпеки та юстиції Нідерландів опублікувати нову партію документів щодо катастрофи малазійського Boeing МН17. 

З оприлюднених документів випливає, що Нідерланди одразу зробили висновок, що літак був збитий російськими бойовиками.

Про це повідомляє нідерландське видання NLTimes.

У документі загалом описані факти того, що сталося, винуватці та проблеми, яких очікували.

Повідомляється, що нідерландський уряд одразу зрозумів, що ніхто не вижив у катастрофі, і що, найімовірніше, серед загиблих багато голландців. Також припускалося, що на борту були діти, оскільки катастрофа сталася під час літніх канікул.

"Беручи до уваги фото, вірогідність, що хтось вижив, дорівнює нулю", - йдеться у документі.

Крім того, чиновники також були стурбовані через емоційні хвилювання, які викличе катастрофа, особливо якщо літак був збитий навмисно.

У звіті також йдеться про те, що голландський уряд одразу хотів, аби судовий процес над винуватцями катастрофи відбувався у Нідерландах.

Також у документах обговорюються наслідки катастрофи та проблеми, із якими уряд зіткнувся першого ж дня, як, наприклад, труднощі з репатріацією жертв.

"Нідерланди ризикують стати пішаком у пропагандистській війні", - написано у документі.

У звіті йдеться і про національний день жалоби. А також у документах чітко вказано те, що Нідерланди хотіли, аби родини загиблих брали участь у всіх зустрічах.

Нагадаємо, раніше Нідерланди повідомили, що перші результати кримінального розслідування обставин катастрофи представлять 28 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: