Перейти до змісту
Нобелівська лауреатка Алексієвич виїхала з Білорусі

Одна з лідерок білоруського протесту обіцяє повернутися, але коли - невідомо.

Світлана Алексієвич – письменниця, нобелівська лауреатка і одна з лідерок білоруського протесту – виїхала до Німеччини.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Далі вона збирається до Швеції та Італії. Зі слів її помічниці, Алексієвич планує повернутись у Білорусь, але коли - невідомо.

Відео Поїхала, але обіцяла повернутись: одна з лідерок білоруського протесту виїхала до Німеччини

Світлана Алексієвич - одна з лідерок білоруського протесту - виїхала з Білорусі до Німеччини. Далі вона збирається у Швецію та Італію. Зі слів її помічниці, Алексієвич планує повернутись до Білорусі, але, коли це станеться - невідомо. Тим часом Світлана Тихановська, яка після президентських виборів виїхала у Литву, сподівається на зустріч з французьким президентом Емануелем Макроном і закликає його стати посередником у врегулюванні політичної кризи в Білорусі.  

Поїхала, але обіцяла повернутись: одна з лідерок білоруського протесту виїхала до Німеччини

"Чому Світлана Олександрівна повинна їхати зі своєї країни назовсім? Нічого подібного, вона полетіла у своїх особистих справах. У неї заплановані зустрічі, книжковий ярмарок в Швеції, на Сицилії їй вручатимуть нагороду", - розповіла помічниця в коментарі ТUT.by.

Вона запевнила, що від'їзд не пов'язаний з відкритою кримінальною справою проти Координаційної ради опозиції Білорусі. Утім зазначила, що повернення залежатиме від самопочуття Алексієвич та розвитку подій в Білорусі.

Нагадаємо, майже 350 людей затримали в Білорусі напередодні - такі дані наводять правозахисники. Протести проти Олександра Лукашенка тривають там уже 50 днів. Наймасовіша акція вчора пройшла в Мінську. Це була "народна інавгурація" Світлани Тихановської – у відповідь на таємну присягу Олександра Лукашенка, яка відбулась в четвер, і яку не визнала міжнародна спільнота. На вулиці столиці Білорусі вийшли кілька десятків тисяч людей, попри те, що центр був повністю очеплений силовиками зі спецтехнікою.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин