Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий шторм налетить на Нью-Йорк в середу

Шторм "Носистер" буде значно меншої сили, ніж "Сенді", проте буде становити значну загрозу.

Черговий шторм прийде в Нью-Йорк і Нью Джерсі, які ще не встигли оговтатися від урагану "Сенді", вже в середу. Про це повідомив Національний метеорологічний центр США.

Шторм "Носистер" буде значно меншої сили, ніж "Сенді", проте буде становити значну загрозу, оскільки його пориви можуть досягати 55 миль на годину (близько 70 кілометрів на годину). Метеорологи закликають готуватися до чергового можливого затоплення прибережної зони, падіння дерев і обриву ліній електропередач.

"Носистер" принесе холод і, як очікується, сніг. Городян знов закликають на цей випадок запастися необхідним запасом продуктів і не залишати будинки в середу, наступного дня після голосування на виборах президента США.

Читайте також: Десяткам тисяч жителів Нью-Йорка загрожує оклякнути взимку

Нагадаємо, ураган "Сенді", який минулого тижня обрушився на східне узбережжя США, забрав понад 100 життів, у тому числі понад 40 в Нью-Йорку, паралізувавши транспортне сполучення, зруйнувавши сотні будинків у прибережній зоні. У штаті Нью-Йорк близько півмільйона людей, як і раніше, залишаються без світла.

У понеділок нью-йоркські діти пішли в школу після тижневої перерви, лінії метрополітену працюють, однак поки не в повному обсязі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції