Нємцов готовий "набити морду" головному редактору LifeNews

Дата публікації
Перегляди
2919
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нємцов готовий "набити морду" головному редактору LifeNews

Нємцов запевнив, що не дозволить безкарно називати свою подругу Анастасію повією / Фото: Одноклассники.ru

Борис Нємцов обурився тим, що його подругу назвали "дівчиною за викликом". І пообіцяв, що "цій падлі" це так не минеться.

Російський опозиціонер Борис Нємцов захотів "набити морду" головному редактору видання LifeNews, яке опублікувало на політика "секс-компромат" і назвало його подругу "дівчиною за викликом".

Стаття настільки обурила Нємцова, що, коментуючи її, він не став соромитися у висловах і свою відповідь у блозі озаглавив "Падла".

"Я зустрічаюся з Анастасією Огнєвою більше трьох років. І зараз ми разом. Коли мою дівчину ця гнусь і покидьок Габрелянов називає "дівчиною легкої поведінки", не приховую, хочеться набити морду", - зізнався Нємцов.

Він заявив, що в інші часи "викликав би цього покидька на дуель, але зараз це неможливо".

"Будемо діяти інакше. Будемо домагатися порушення кримінальних справ проти мерзотника Габрелянова і передачі його суду", - пообіцяв Нємцов.

"Так, у Габрелянова є дах - Путін і Ковальчук. Але, впевнений, це не надовго. Доведеться відповісти. І за образу моєї дівчини теж. Падла має бути покарана", - написав він.

Нагадаємо, інтернет-видання LifeNews оприлюднило "викривальний матеріал" про відпочинок 52-річного Нємцова на елітному курорті в ОАЕ разом з його подругою, 25-річною Анастасією Огнєвою. Видання зазначило, що вона раніше "засвітилася" в агентстві Ecscortmodeli – і на цій підставі Анастасію в заголовку статті назвали "дівчиною за викликом".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2919
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація