Нємцов загнав ФСБ у пастку, вимагаючи пояснень щодо "вантажу 200"

Російського опозиційного політика цікавить, як громадяни РФ потрапили на Донбас.

Опозиційний російський політик Борис Нємцов звернувся до ФСБ із вимогою пояснити, як російські громадяни потрапили в зону конфлікта  на Донбас, а повернулися додому у трунах "вантажу-200", йдеться в сюжеті ТСН. Тиждень.  

"Якщо ці люди не є військовослужбовцями, не є працівниками МВС, то це незаконні збройні формування. Правильно? Якщо це незаконні збройні формування, то тоді російське ФСБ повинно було порушити три кримінальні справи. Перша кримінальна справа - про незаконне носіння зброї. Друга кримінальна справа - про контрабанду зброї. Третю кримінальну справу - про незаконний перетин кордону", - говорить Нємцов.

ВідеоТридцять одну труну із тілами загиблих чеченців відправили додому зі Сходу України

 

Політик вважає, що своїм листом загнав ФСБ у пастку. Навіть якщо спецслужби проігнорують його звернення, це вже буде доказом, каже Нємцов – Росія причетна до відправлення бойовиків та зброї в Україну.  

"Якщо вони порушують кримінальні справи - то ми починаємо стежити за розслідуваннями. Якщо ФСБ не порушило кримінальні справи, то це означає, що це були працівники МВС, які мали право на носіння зброї, або працівники збройних сил", - вважає Нємцов. 

Тим часом, користувачі Інтернету ідентифікували ще одного росіянина - Олексію Юріну на прізвисько "Бакз", якому  було лише 20 років. Він виявися з числа тих, хто поїхав вбивати  українців, а  повернувся "вантажем 200". 

Як вже раніше повідомлялося, у Підмосков'ї таємно поховали росіян, загиблих на Донбасі.

Кореспондент ТСН Григорій Жигалов

Залиште свій коментар