Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама попросив дати шанс Трампу

Глава держави висловив упевненість, що його наступник щирий у своєму бажанні стати успішним президентом для всіх американців.

Сполучені Штати залишаться незамінною державою, незважаючи на зміну влади. Про це заявив президент США Барак Обама, - пише CNN.

США, наголосив Обама, будуть і надалі прихильні до виконання своїх зобов'язань, які роблять світ більш безпечним.

Як зазначив Обама, Трампу необхідно дати можливість реалізувати його програму. "Американський народ за кілька років вирішить, чи подобається їм те, що буде відбуватися", — сказав він.

При цьому глава держави висловив упевненість, що його наступник щирий у своєму бажанні стати успішним президентом для всіх американців. У той же час глава держави висловив думку, що Трампу слід виправити деякі риси його характеру, які, можуть йому заважати

"Коли ви кандидат у президенти і говорите щось неточне або спірне, це має менший ефект, ніж коли це каже президент США. Всі уважно стежать за цим, ринки рухаються", — пояснив Обама.

10 листопада Дональд Трамп, який переміг на виборах президента США, зустрівся з Бараком Обамою, який під час передвиборної гонки агітував проти республіканця. Політики домовилися про співпрацю, а Обама оцінив зустріч як чудову.

Фотогалерея Трамп заявив, що буде радитися з Обамою (23 фото)

Відео Трамп та Обама вперше обговорили міжнародну політику за зачиненими дверима Білого Дому

Залиште свій коментар

Вибір редакції