Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подивитися на ялинку та сказати "до побачення" 44-му американському президентові прийшли кілька тисяч людей.

У Вашингтоні офіційно ввімкнули вогні на Національному різдвяному дереві. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

За традицією, це зробив президент Барак Обама. Подивитися на ялинку та сказати "до побачення" 44-му американському президентові прийшли кілька тисяч людей. Обама востаннє ввімкнув світло на найвідомішому різдвяному дереві країни.

Так, наприклад, до ялинки, народженої в Конетікуті, Еріка та її родина вистояли двогодинну чергу, але настрій їм це аж ніяк не зіпсувало.

"Я хочу побачити концерт і ялинку, все має бути дуже яскравим і дуже великим", - розповіла жінка.

Афроамериканська громада, своєю чергою, прийшла майже зі сльозами на очах, адже Барак Обама цьогоріч востаннє ввімкне вогні на Національному різдвяному дереві.

Традиції запалювати вогні на ялинці поруч із Білим домом трохи менше 100 років. Це один з багатьох обов'язків президента США.

Так, першим американським керманичем, який зважився на цей крок, був Келвін Кулрідж. У його часи вашингтонським афроамериканцям дозволяли подивитися на вогні головної ялинки країни тільки після того, як звідти йшли білі.

Майже через 100 років потому перший афроамериканський президент США разом із дружиною Мішель, донькою Сашею та в компанії актриси Єви Лонгорії, яка вела свято, увосьме і востаннє натис на кнопку.

"Всі готові? Давайте всі рахувати від п'яти! 5, 4, 3, 2, 1! Щасливого Різдва!" - сказав Обама.

Зазначимо, окрім великої ялинки, прикрасили ще 56 маленьких деревець, які символізують 50 американських штатів, 5 територій і власне, округ Колумбія. На них і вдень, і вночі можна буде подивитися аж до кінця січня.

Нагадаємо, раніше Білий дім прикрасили до Різдва, а перша леді країни привідкрила двері до резиденції та провела екскурсію родинам американських військових.

Залиште свій коментар

Вибір редакції