Обаму попередили про загрозу терактів у трьох містах США – CNN

ФБР підвищує кількість своїх агентів у різних містах. 

Американські чиновники, пов'язані зі сферою безпеки, попередили президента США Барака Обаму про загрозу терактів у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Вашингтоні.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Перед відпусткою американський лідер провів зустріч із керівниками силових відомств. За зустрічі обговорювалися  "загрози, з якими країна може зіткнутися під час свят наприкінці року". Про це журналістам повідомив американський чиновник, знайомий із ситуацією.

Обамі розповіли, що атаки можуть готуватися з-за кордону,  а напади можуть бути організовані у період між Різдвом та Новим роком.

Американські чиновники раніше відзначали, що найбільш проблемними з точки зору забезпечення безпеки є масові скупчення людей, а також громадський транспорт.

Інформація щодо доповіді Обамі поки не отримала підтвердження із офіційних джерел.

Також телеканал повідомив, що після терактів у Парижі ФБР збільшило кількість своїх агентів у центрах управління по всій країні. Так, у Нью-Йорку за безпекою на Таймс-сквер стежитимуть близько 6 тисяч полісменів, у Лос-Анджелесі "головне занепокоєння" пов'язане зі стадіоном Rose Bowl.

Нагадаємо, раніше австрійська поліція опублікувала попередження, що в період зимових свят в європейських містах підвищиться загроза терактів. Правоохоронці посилюють заходи безпеки, зокрема, йдеться про патрулювання місць скупчення людей, особистий огляд, підвищену увагу до предметів багажу, тощо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: