"Паніка була величезна": українка стала свідком кривавої різанини в Хургаді

Убивця потрапив на закритий пляж з моря.

У Єгипті зарізали двох туристок, іще чотирьох відпочивальниць поранено. Це сталося в Хургаді на узбережжі Червоного моря – одному з найпопулярніших серед українських туристів курорті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одна з поранених народилася в Україні, але зараз мешкає в Росії. Попередню інформацію місцевої поліції, начебто загиблі – українки, наше консульство не підтвердило. "Попередня інформація про загибель двох громадянок Німеччини та поранення однієї громадянки Чехії, двох громадянок Вірменії та однієї громадянки РФ. Вона прилетіла до Єгипту чартерним літаком з України, вона 1973 року народження і народжена вона в Україні", - розповів радник із консульських питань посольства України в Єгипті Сергій Куликов.

ВідеоНа узбережжі популярного Єгипетського курорту зарізали двох німецьких туристок

Озброєний ножем нападник приплив на закриту територію готелю з публічного пляжу. Його змогли скрутити працівники готелю, але тільки після того, як жінки дістали поранень у лице, шию і ноги. Свідки повідомляють, ніби на пляжі він кричав, щоб мусульмани розбігалися – аби вбивати лише іноземців. "Відпочивали на пляжі. Незрозумілий чоловік стояв над жінкою. Незрозуміло було, що він робить. Потім він ішов протилежним боком і кидався на жінок – дуже страшно було, паніка була величезна", - розповіла ТСН очевидець трагелії Юлія Гирич.

Напередодні міністерство закордонних справ Україні застерегло громадян від поїздок до Єгипту ще на три місяці, бо там подовжили надзвичайний стан.

Залиште свій коментар