Папа Римський відслужив спеціальну месу для ув'язнених у Ватикані

Служба пройшла у соборі Святого Петра.

Папа Римський Франциск відслужив спеціальну месу для ув'язнених. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

До Ватикану з 12 країн приїхала тисяча заґратованих, яких супроводжували охорона, родичі, волонтери та тюремні священики. У самому храмі поліції не було. Також Ватикан додатково не посилював заходи безпеки ззовні.

Служба пройшла у соборі Святого Петра. Папа Франциск закликав ув'язнених не втрачати надію, а тих, хто на волі, попросив поважати гідність затриманих.

Крім того, політиків він закликав поліпшити умови перебування у в'язницях, частіше застосовувати амністію й скасувати смертну кару, де вона ще є.

Нагадаємо, раніше благодійний проект Папи Римського Франциска зібрав по всій Європі 8 мільйонів євро для підтримки постраждалих від війни українців.

Папа Римський відслужив спеціальну месу для ув’язнених

До Ватикану з 12 країн приїхала тисяча заґратованих. Їх супроводжували охорона, родичі, волонтери та тюремні священники. У самому храмі поліції не було. Також Ватикан додатково не посилював заходи безпеки ззовні. Служба пройшла у соборі Святого Петра. Ув’язнених Франциск закликав не втрачати надію. Тих, хто на волі, попросив поважати гідність затриманих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: