Патріарх Кирило стурбований деградацією користувачів Facebook і Twitter

Дата публікації
Перегляди
1832
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Патріарх Кирило стурбований деградацією користувачів Facebook і Twitter

Партіарх Кирило вважає, що соцмережі дезорієнтують особистість і призводять до моральної деградації / Фото: Офіційний сайт РПЦ

Глава Російської православної церкви засудив "масовий відхід молоді в комп'ютерні світи".

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило висловив стурбованість "моральною деградацією" молоді, яка відмовляється від живого спілкування з друзями на користь віртуального світу і спілкування у соціальних мережах (найпопулярнішими з яких на сьогодні є Facebook і Twitter).

"Духовне відродження в нашій країні парадоксальним чином відбувається в умовах наростаючої моральної деградації деяких верств суспільства", - сказав глава РПЦ.

Одним з яскравих проявів цієї тенденції він назвав "масовий відхід молоді в комп'ютерні світи".

"Наївна довіра нинішньої людини до інформації, викладеної в соціальних мережах, укупі з моральної дезорієнтацію і втратою базисних цінностей, роблять наших сучасників особливо уразливими для маніпулювання їхньою свідомістю", - занепокоївся патріарх.

Кирило висловив переконання, що "зміна політичного вектора не може докорінно змінити і ощасливити суспільство, якщо немає установки на перетворення людської особистості".

Нагадаємо, раніше переконання в тому, що захоплення соцмережами веде до деградації мозку висловлювала професор Оксфордського університету Сьюзан Грінфілд.

За даними її дослідження, фанатам Facebook і Twitter загрожує "криза ідентичності", зниження рівня концентрації уваги, втрата багатьох невербальних навичок - таких як здатність дивитися в очі під час розмови.

Читайте також:

Патріарх Кирило порівняв Інтернет з ядерною бомбою

Дослідження: захоплення соцмережами веде до "кризи ідентичності" і деградації мозку

Пост Медведєва на Facebook став провалом: "Ви це сп'яну написали?"

Десантник повісився через те, що дівчина обізвала його геєм в соцмережі

Наступна публікація