Патріарх Кирило порівняв Інтернет з ядерною бомбою

Глава РПЦ назвав Інтернет лабораторією, де формується особистість і загартовується характер, та порівняв його з ядерною бомбою.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило вважає Інтернет з ядерною бомбою, яка "може або привести людську цивілізацію до колапсу, або захистити".

На думку голови Російської православної церкви, Всесвітня павутина є іспитом для людства, оскільки є не тільки лабораторією формування особистості, але і несе в собі величезну небезпеку руйнування.

"Сьогодні інтернет - це певна лабораторія, де повинна формуватися особистість, де має загартовуватися характер", - сказав патріарх, відповідаючи на питання студентів Московського інженерно-фізичного інституту.

Разом з тим, підкреслив Кирило, інтернет стає "іспитом на нашу справжність, величезної сили викликом", оскільки саме в цьому просторі анонімно людина може легко віддатися розпусті, брехні, вульгарності, бажанню безкарно виплеснути свою агресію.

"Як ядерна бомба, він (інтернет) може або привести людську цивілізацію до колапсу, або захистити", - резюмував патріарх.

Нагадаємо, раніше голова католицької церкви Папа Римський Бенедикт XVI закликав священиків користуватись Інтернетом і реєструватися в соціальних мережах. Він заявив про відкриття "нової ери" євангелізації віртуального простору.

Читайте також:

Патріарх Кирило: до Царства Небесного пропускають за тестом

Папа Римський закликав священиків користуватись Інтернетом

Патріарх Кирило виступив на захист геїв

Записку для Бога можна відіслати через Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: