Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Перша леді пекла" перемогла рак. Дружина Асада дала відверте інтерв'ю

За словами Асми, вона перемогла хворобу у військовому госпіталі Сирії.

43-річна дружина сирійського президента Башара Асада Асма заявила, що у неї "повністю переможений рак".

Про це вона повідомила у відвертому телевізійному інтерв'ю і закликала жінок регулярно проходити огляди, пише The Daily Mail.

"Моя подорож завершилась... Я повністю перемогла рак", - сказала вона.

За її словами, люди, які проходять хіміотерапію, очікують меншого, але це не так. Її також запитали, чому вона вирішила лікуватися в Сирії і, зокрема, у військовому госпіталі. "Ліза, після дев'яти років війни ти питаєш мене, чому у військовому госпіталі?!", - відповіла вона зі сміхом, додавши, що пишається лікуванням у госпіталі.

У січні вона пройшла операцію у військовому госпіталі в Дамаску. В інтерв'ю вона описала "фізичне виснаження" та інші наслідки, пов'язані з лікуванням. Вона високо оцінила підтримку, яку отримала від своїх дітей, своїх батьків і свого "супутника життя". "Звичайно, він був зі мною", - сказала вона, звертаючись до Асада.

Асма Акрас народилася 1975 року в Актоні, західна частина Лондона, її батьки - мусульмани-суніти з Хомса, сирійського міста, розташованого біля авіабази. Отримавши диплом з інформатики та французької літератури в Королівському коледжі Лондона, Асма зайнялася банківською справою - працювала аналітиком хедж-фондів у Deutsche Bank Group. Вона вийшла заміж за Асада на "таємному" одруженні 2000 року, коли йому було 35 років, а їй - лише 25. У них троє дітей.

Асма - заплямована фігура в своїй країні. 2012 року міжнародна організація Wikileaks опублікувала приватні електронні листи 42-річного британця, які показали, що Асма витратила 350 тисяч доларів за 130 одиниць меблів. Вона також купила туфлі за 7000 доларів на кришталевих підборах з доставкою в Дубай, щоб обійти санкції. Ультрасучасний президентський маєток цієї вбивчої пари, який був закладений 1979 року і спроектований японським архітектором Кензо Танже, коштує 1 мільярд доларів.

Згідно з поданою заявою страхової, 1989 року тільки одна одномісна кімната була прикрашена мармуровою плиткою в кількості 125 000 штук загальною вартістю 10,6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції