Під Парижем озброєний чоловік захопив заручників у відділенні пошти

Дата публікації
Під Парижем озброєний чоловік захопив заручників у відділенні пошти

Щонайменше троє людей взяті в заручники, повідомляє RTL. / @dariospagnolo

Повідомляється, що нападник озброєний автоматом Калашникова, пістолетом і кількома гранатами.

Щонайменше троє людей взяті в заручники у відділенні пошти під Парижем. Про це повідомляє французька радіостанція RTL.

За даними радіостанції, сьогодні, 16 січня, невідомий чоловік зателефонував у поліцію міста Коломб, передмістя Парижа, і повідомив, що він утримує трьох заручників у відділенні пошти.

Він стверджує, що озброєний автоматом Калашникова, пістолетом і кількома гранатами.

Як зазначає радіостанція, підозрюваний, який представився поліції, відомий співробітникам правоохоронних органів дрібними злочинами. Між ним і поліцією скоро повинні початися переговори.

Зазначимо, Франція нещодавно пережила кривавий теракт і ще навіть не встигла оговтатися. 7 січня троє нападників убили 12 людей, із них 8 журналістів, у редакції видання Charlie Hebdo в Парижі, вигукуючи ісламістські гасла й заявляючи, що це "помста за пророка".

8 січня інший нападник вбив у Парижі жінку-поліцейського. 9 січня, як вважають, цей же нападник, пов'язаний із першими, захопив заручників у супермаркеті кошерних продуктів у Парижі.

При цьому загинули чотири людини. Того ж дня поліція внаслідок штурму ліквідувала і цього, і двох із нападників на журналістів.

У багатьох країнах світу 14 січня, рівно через тиждень після нападу на редакцію сатиричного тижневика, в продажу з'явився новий випуск. На його обкладинці поруч із написом "Все прощено" зображений пророк Мухаммед зі сльозою, який тримає в руках плакат "Je suis Charlie"

Наступна публікація