Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Уганді ввели податок на користування соцмережами

Щоденно користувачам доведеться платити близько 5 центів за Facebook та Twitter.

Парламент Уганди ухвалив закон, який передбачає введення податку на користування в країні соцмережами, такими як Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp та інші.

Щодня користувачі сплачуватимуть 200 угандійських шилінгів (близько 0,05$). За словами президента країни Йовері Мусевені, це має обмежити "поширення чуток", які відбуваються в соцмережах, передає BBC News.

Закон набуде чинності від 1 липня, однак вже є сумніви в його реалізації. Уряд країни намагається зобов’язати всіх користувачів реєструвати свої SIM-карти мобільних операторів, однак з майже 24 мільйонів абонентів інтернетом користуються лише 17 мільйонів. Наразі невідомо, як саме влада країни відстежуватиме користувачів, які "сидять" в соцмережах.

Нагадаємо, у квітні президент Уганди Йовері Мусевені висловив бажання заборонити в країні оральний секс. За його словами, "рот для їжі, а не для сексу". Йовері Мусевені також відомий своїми екстремальними гомофобними поглядами. Він запровадив в Уганді найсуворіші у світі анти-гомосексуальні закони. Геям у країні загрожує довічне ув'язнення за регулярний одностатевий секс. Також кримінальним правопорушенням є знати, що якась людина є геєм, і не повідомляти про це.

Залиште свій коментар

Вибір редакції