Поховавши Путіна, ведуча стала героєм - їй пропонують заміж і крісло президента

Дата публікації
Перегляди
5783
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поховавши Путіна, ведуча стала героєм - їй пропонують заміж і крісло президента

На стіні Бухтуєвої почали постити фотожаби із Путіним / Фото: ВКонтакте

Красноярська ведуча, яка обмовилася в прямому ефірі, стала зіркою Рунету - "Вам вдячні від Львова до Камчатки!"

Красноярська ведуча Марія Бухтуєва, яка в прямому ефірі обмовилася, запропонувавши поховати Володимира Путіна замість Володимира Леніна, стала справжньою зіркою Рунету.

На її сторінці "ВКонтакте" – шквал коментарів, лише за добу своє захоплення і подяку дівчині висловили 10 тисяч людей. Бухтуєвій надсилають численні "віртуальні букети", зізнаються в коханні, пропонують вийти заміж і навіть звучать заклики "Машу в президенти!"

"Дякуємо за позитив", "Виходь за мене. Ти мій кумир, Машо", "Ти найкраща", "Вам вдячні від Львова до Камчатки!", "Кумир росіян", "Маріє, я хочу від тебе дітей)))) Давай поховаємо Путіна разом", - пишуть користувачі.

Є й більш радикальні: "Маша, тепер ви зобов'язані вбити Путіна! Не бійтеся, країна з вами".

Частина користувачів запропонувала розширити тему і почала постити на "стіні" Бухтуєвої демотиватори і фотожаби на Путіна.

Нагадаємо, що 27 січня в ефірі новин Марія обмовилася, розповідаючи про ініціативу винести з Мавзолею і поховати тіло вождя пролетаріату Володимира Леніна.

"Чи потрібно ховати Володимира Путіна? Цю тему зараз активно обговорюють в Інтернеті, а подав цю ідею кандидат у президенти Михайло Прохоров. Бізнесмен вважає, що саме з цього питання терміново потрібно провести референдум", - сказала вона.

На каналі запевнили, що карати ведучу за обмовку не будуть. "Які наслідки для Марії можуть бути за обмовку в прямому ефірі? Ми що, четвертувати її повинні за це у вільній-то державі? За цю обмовку Марії Бухтуєвій нічого не буде", - повідомила виконавчий директор ТВК.

Російській ведучій пробачили "похорон Путіна" в прямому ефірі

Російській ведучій пробачили "похорон Путіна" в прямому ефірі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5783
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація