Померла мама легенди американського телебачення Опри Вінфрі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Опра мала погані стосунки із мамою, проте вони обидві знайшли в собі сили пробачити і прийняти одна одну.

У легенди американського телебачення Опри Вінфрі померла 83-річна мати Верніта Лі. Це сталося 22 листопада, коли у США святкували День подяки.  

Стосунки Опри з мамою були непростими, але кожна знайшла у своєму серці сили пробачити і прийняти одна одну, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Верніта Лі народила Опру ще дуже молодою. Її чоловік Вернон був в армії, а 18-річна дівчина просто не могла самотужки виховувати дитину. Вона залишила маленьку Опру у своєї мами, яка жила в іншому місті, а сама повернулась до Міссісіппі працювати покоївкою. Коли Верніта все ж вирішила забрати до себе 6-річну доньку, та сприйняла її як незнайомку.

Пізніше телеведуча згадувала: "Я ставила запитання: "Що взагалі таке – мама? Що я маю відчувати до неї - до своєї мами?"

Відео У Опри Уінфрі померла мама

Опра Уінфрі зазнала втрати. У легенди американського телебачення померла мати. Їхні стосунки були непростими, але кожна знайшла у своєму серці сили простити і прийняти одне одну. 

У Опри Уінфрі померла мама

Спільне життя Опри і Верніти не стало щасливим. Жінка мусила багато працювати. А ще родина постійно росла. З Верноном Верніта вже розлучилась і народжувала дітей від різних чоловіків. Одну зі своїх доньок вона залишила на всиновлення.

А Опра, фактично залишена на самоті, опинилась у жахливій ситуації. З 9 років вона періодично зазнавала насильства з боку рідних – двоюрідного брата та свого дядька. У 13 років вона не витримала такого життя і втекла до батька. З мамою стосунки припинились.

Тільки за багато років потому, коли Опра Вінфрі вже стала відомою, успішною й багатою, вона змогла налагодити стосунки із мамою.

Відео Опра Вінфрі: історія найвпливовішої жінки телебачення

Сьогодні Опрі Вїнфрі виповнюється 64 роки. Цю жінку обожнюють далеко за межами США - і свого успіху Опра досягла завдяки безперервній роботі і непідробній щирості.

Опра Вінфрі: історія найвпливовішої жінки телебачення

1990 року до свого суперпопулярного шоу, яке обожнюють мільйони глядачів, Опра запросила свою маму. У них були вже зовсім інші стосунки. Опра змогла перекреслити минуле і відповісти собі на запитання, хто ж така для неї мама.

Телеведуча запропонувала матусі кинути роботу, перевезла її до розкішного маєтку і призначила щомісячне утримання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції