Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повітряні сили США назвали Росію загрозою №1

Оборонний бюджет Пентагону може зазнати коригувань після інавгурації Дональда Трампа.

Збільшення військової активності Росії в світі наразі є найбільшою загрозою для безпеки США, вважають найвищі військові посадові особи країни. Про це повідомляє Reuters.

"Росія є загрозою № 1 для Сполучених Штатів. У нас є ціла низка загроз, з якими ми маємо справу, але Росія через ядерний аспект може бути екзистенціальною загрозою для Сполучених Штатів", - розповіла глава ВПС Дебора Джеймс в інтерв'ю агентству на щорічному форумі з питань національної оборони імені Рейгана.

Метою Росії є протистояти НАТО, підірвати довіру до Альянсу та обмежити вплив Збройних сил США в світі, вважає генерал корпусу морської піхоти Джозеф Данфорд.

Про загрозу США з боку Росії також сказав представник Пентагону Франк Кендалл. За його словами, раніше Сполучені Штати зосереджувалися на погрозі від Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Близького Сходу, однак зараз перемикають увагу на Росію.

Reuters зазначає, що оборонний бюджет Пентагону може зазнати коригувань після інавгурації Дональда Трампа.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон закликав дотримуватись політики санкцій проти РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції