Поїдемо до України на тракторах, а не танках. Лукашенко наголосив, що не хоче воювати

Лідер Білорусі назвав українців братами. 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про те, що його держава не хоче вплутуватися у міжнародні конфлікти, але захищатиме свої інтереси.

Під час виступу у білоруському парламенті Лукашенко наголосив, що не братиме участь у сирійському конфлікті і не відправлятиме танки до України.

"Ми не хочемо вплутуватися ні в які міжнародні конфлікти. Тому не будемо воювати в Сирії: для нас це неможливо, та й не потрібно. Але ми переживаємо за сирійський народ, надаємо і будемо надавати сирійцям посильну допомогу. Ми до України на танках не поїдемо, ми на тракторах туди поїдемо. Це наші брати, це слов'янська єдність, яку нікому не дозволено зруйнувати ", - наводить його цитату "Белта".

Лукашенко наголосив, що не збирається вести війну проти когось, але у разі потреби захищатиме інтереси своєї держави.

"Ми не збираємося ні з ким воювати. Ми збираємося просто захистити свої інтереси, і ми це робимо не для війни. Ми це робимо, щоб бачили всі, хто з нами хоче воювати, що воювати з нами - собі небезпечно, собі на шкоду", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що торгово-економічні відносини Білорусі і Росії зараз переживають не найкращі часи. Він наголосив, що Білорусь завжди пристосовувалася до "сусідів", щоб їм не заважати, але тепер вони терпіти не готові.

 Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: